Site içerisinde   

PANEL VE SEMPOZYUMLAR


ANKARA ÜNİVERSİTESİ POLİTİK PSİKOLOJİ ARAŞTIRMA ve UYGULAMA MERKEZİ AÇILIŞ SEMPOZYUMU 

Politik Psikoloji Uygulama ve Araştırma Merkezi (POL-PAUM)'un açılış sempozyumu "Yeni Dünya Düzeni, Arap Baharı ve Türkiye" 21 Eylül 2011 tarihinde gerçekleştirildi. POLPAUM Müdürü Prof. Dr. Abdülkadir Çevik’in oturum başkanlığı yaptığı sempozyuma, Politik Psikoloji Uzmanı ve psikiyatrist Prof. Dr. Vamık D. Volkan, gazeteci Farrokh Negahdar ile Gazi Üniversitesi Öğretim Üyesi ve ORSAM Danışmanı Doç. Dr. Mehmet Şahin panelist olarak katıldı.

Açış konuşması Ankara Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Cemal TALUĞ tarafından yapıldı. Sempozyuma AKP Genel Başkan Yardımcısı Abdülkadir Aksu, büyükelçiliklerden gelen temsilciler ve çok sayıda akademisyen katıldı.

Ankara Üniversitesi Politik Psikoloji Araştırma ve Uygulama Merkezi Açılış Sempozyumu

 

48. ULUSAL PSİKİYATRİ KONGRESİ'NDE "POLİTİK PSİKOLOJİ ÇERÇEVESİNDEN ŞİDDET VE TERÖR" KONULU PANEL

9-13 Ekim 2012 tarihlerinde Bursâ'da düzenlenen "şiddet" konulu 48. Ulusal Psikiyatri Kongresi'nde Prof. Dr. Abdülkadir ÇEVİK'in oturum başkanlığını yaptığı "Politik Psikoloji Çerçevesinden Şiddet ve Terör" başlıklı bir panel düzenlenmiştir. Panele merkezimizden Doç. Dr. Ayşegül YILMAZ ÖZPOLAT, Doç. Dr. Erguvan Tuğba ÖZEL KIZIL, Dr. Rıfat Serav İLHAN ve Dr. Senem ÇEVİK ERSAYDI katılmışlardır.      
07 Kasım 2012 , Çarşamba

2011 © Ankara Üniversitesi Rektörlüğü